wizyta

 
 

Stan opon, prawidłowe ciśnienie w oponach i dopasowanie rodzaju opon do warunków klimatycznych (opony letnie i zimowe) to jedne z najważniejszych czynników wpływających na nasze bezpieczeństwo. Opony stanowią bowiem jedyny bezpośredni kontakt naszego samochodu z nawierzchnią.


W naszej ofercie posiadamy duży wybór opon i felg wielu producentów, a na zamówienie klienta możemy także sprowadzić opony, które nie są w naszej stałej ofercie.

Nasz pracownik pomoże dobrać opony dostosowane do Państwa budżetu i wymagań technicznych samochodu.

 

W zakresie usług wulkanizacji oferujemy:

  • wymianę opon na felgach stalowych oraz aluminiowych - Od 30zł Brutto za 4szt
  • pompowanie opon powietrzem lub na życzenie klienta azotem - Gratis
  • kontrola ciśnienia w oponach - Gratis
  • wyważanie kół Od 7zł Brutto
  • naprawę opon - od 10zł Brutto
  • kontrolę i ustawienie geometrii - Od 20zł Brutto

 

Uwaga

Źle ustawiona zbieżność, błędna geometria kół czy zły stan zawieszenia wpływają na znaczące obniżenie bezpieczeństwa jazdy, komfortu podróży oraz zwiększają zużywanie się opon.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu jazdy i ekonomicznego zużywania się opon po zmianie opon zalecamy dokonanie kontroli i w przypadku potrzeby regulacji geometrii i zbieżności kół. W tym celu prosimy o zapoznanie się z zakładką „geometria zawieszenia”.

Usługa kontroli obejmuje sprawdzenie wszystkich elementów zawieszenia, zużycia klocków hamulcowych oraz kontrolę luzów zawieszenia, trwa około kwadransu.

×

promocja