W branży od 18 lat

W branży motoryzacyjnej działamy od 18 lat. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się doradztwem motoryzacyjnym, diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych.

Swoją pracę nie skupiamy na hurtowych naprawach samochodów a na przede wszystkim indywidualnym podejściu do auta oraz potrzeb jego właściciela. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim dzięki bogatemu doświadczeniu, licznym szkoleniom a przede wszystkim pasji i miłości do motoryzacji.

Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.
W trosce o bezpieczeństwo państwa aut teren warsztatu jak i przed nim jest pod stałym nadzorem kamer a także monitoringu.

Zakres usług

Doradztwo motoryzacyjne

Mechanika

Diagnostyka

Komputerowa

Elektryka

Elektronika

Sprzedaż

części

Klimatyzacja

Gwarantujemy, że w Express-serwis do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób – tak aby klient czuł się w pełni świadomy co sie dzieje z jego autem i na czym polega naprawa

Niezwykły warsztat

Express-serwis nie jest zwykłm warsztatem jakich wiele na naszym rynku. Naszym celem nie jest wyłącznie naprawa usterek w Twoim aucie, lecz także zapobieganie ich powstawaniu oraz uświadamianie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji samochodu. Takie podejście do sprawy zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw.

Opinie

Świetny

Na podstawie opinii Google

Express Serwis

UL. BARYŁKI 7
05-071 SULEJÓWEK

Pn - Pt 08:00 - 19:00
Sob 09:00 - 15:00

Umów wizytę

TOP